1 liralık ayakkabı izdihamı!

Bir ayakkabı mağazasının her yıl yaptığı ucuzluk kampanyası kapsamında, alışveriş yapan her müşteriye birer çift olmak üzere 1 liradan satışa sunduğu bin çift ayakkabı, yaklaşık bir saat içinde tükendi.

1 liralık ayakkabı izdihamı!
ırıkkale'de Zafer Caddesi'nde hizmet veren bir ayakkabı dükkanı, "Nerede ucuzluk, orada bereket" sloganı ile geleneksel olarak her yıl yaptığı ucuzluk kampanyasını bu yılda tekrarladı. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarından alan müşterilerine birer çift olmak üzere 1 liradan ayakkabı satışı yapılacağının duyurulması üzerine yüzlerce kişi mağaza önünde kuyruk oluşturdu."RAĞBET OLDUKÇA YÜKSEK OLUYOR"

Mağazanın kapılarının açılmasıyla kalabalık içeriye doluşarak alışveriş yapmaya başladı. Çoğunluğu kadınlardan oluşan müşteriler arasında zaman zaman izdiham yaşanırken mağaza sahibi Mustafa Bişkin, "Geleneksel olarak her yaz kuruluşumuzun yıl dönümlerinde sürdürdüğümüz bu kampanyamıza rağbet oldukça yüksek oluyor. Alışveriş yapan müşterilerimize 1 liradan birer çift ayakkabı vererek müşterilerimize destek olmak bizleri mutlu ediyor" dedi. Vatandaşlar ise, kampanyadan mamnun olduklarını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2015, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327