10 yıl sonra düğün yaptılar

Ordu'da ailelerininizin vermemeleri nedeniyle kaçarak evlenen çift 10 yıl sonra düğün yaptı.

10 yıl sonra düğün yaptılar
Ordu'da Emine ve Volkan Kara çifti, evliliklerinin 10’uncu yılında gelinlik ve damatlık giyerek iki çocuklarıyla birlikte düğün töreni düzenledi. 

Yakınları ve arkadaşlarının da katılımıyla gerçekleşen düğünde çift ve çocukları gönüllerince eğlendi.

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde 10 yıl önce kaçarak evlenen 28 yaşındaki Emine Kara ve ayn yaştaki eşi Volkan Kara, evliliklerinin 10’ncu yılında gelinlik ve damatlık giyerek, imkansızlık yüzünden yapamadıkları düğünlerini yakınları ve arkadaşlarının katılımıyla gerçekleştirdi. Çiftin düğününde 8 yaşındaki Efe ve 6 yaşındaki Sude isimli çocukları da yer aldı. Düğün salonuna alkışlarla giren çift, ilk dansın ardından düğün pastalarını kesti. Pastalarını çocuklarıyla birlikte kesen çift, birbirlerine pasta yedirdi. Anne ve babalarının mutluluğunu paylaşan Efe ve Sude de düğünde gönüllerince eğlendi. Daha önce evlenmelerine izin vermeyen aileler de düğünde yer aldı.

10 yıl sonra yapamadıkları düğünlerini yapan Volkan Kara, çok mutlu olduğunu belirterek, "Eşimle aynı okulda okuduk, hatta aynı sırada oturduk. Okul bitti kaçarak evlendik. Kaçarak evlendiğimiz için düğün yapamamıştık. İmkanlar elvermemişti o zamanlar. Evliliğimizin 10’uncu yılında yapamadığımız düğünümüzü yapalım dedik" diye konuştu.

Emine Kara ise, "Eşimin bana sözü vardı. ’ Evliliğimizin 10’uncu yılında sana gelinlik giydireceğim’ diye söz verdi. Bu sözünü tutmak için böyle bir karar aldık. Hayalimdi gelinlik giymek. Bu hayalimi gerçekleştirdim. Eşime çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum" dedi.


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327