11 yaşındaki öğrenciye hademeden öldüresiye dayak

Arkadaşlarıyla tenefüste şakalştığı sırada bahçede çöp toplayan hademe çarpan 11 yaşındaki çocuk, hademe tarafından öldüresiye dövüldü.

11 yaşındaki öğrenciye hademeden öldüresiye dayak
Adana'da yaşanan olayda arkadaşlarına şaka yaptığı için 11 yaşındaki öğrenciye öldüresiye dayak attı.

 Yüreğir İlçesi’nin Başak Mahallesi’ndeki İsmail Sefa Özler Ortaokulu öğrencisi olan  11 yaşındaki Halil Gözoğlu teneffüste arkadaşlarıyla şakalaşmaya başladı.

Arkadaşlarına şaka yaptığı sırada bahçede çöp toplayan hademe Hacı Ö.'ye çarptı.

Hacı Ö. 11 yaşındaki 
Halil Gözoğlu’nu yanına çağırıp küçük çocuğun başını ellerini arasına alıp, dizi ile yüzüne vurmaya başladı

Halil Gözoğlu’nun gözü morarıp şişti. Halil Gözoğlu, eve gittiğinde olayı ailesine anlattı. Baba Mehmet Gözoğlu, Köprübaşı Polis Merkezi’ne giderek şikayetçi oldu.

Okul yönetiminin olaya göz yumduğunu ileri süren öğrencinin babası Mehmet Gözoğlu, "Arkadaşları ile şakalaştığı için kafasından tutup, diziyle yüzüne vurmuş. Oğlum eve gözü morarmış halde geldi. Okul yönetimi ile görüşmek istedik, kimse bizi kabul etmedi. Özür dileyen de olmadı. Bu müstahdemin daha önce de öğrencileri tartakladığını öğrendik. Sorumluların hesap vermesini istiyoruz. Şikayetçiyiz, bu müstahdemi okulumuzda istemiyoruz, gereken ceza verilsin" dedi.

İsmail Sefa Özler Ortaokulu yöneticileri ise müstahdem hakkında idari soruşturma başlatıldığını bildirdi. Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327