125. Yıl Kültürpark’ta Müzik Dolu Kapanış

Ödemiş Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü sebebiyle düzenlediği konserlerle ilçe halkına müzik ziyafeti sundu.Ödemiş Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği korolarının sahneye çıktığı...

125. Yıl Kültürpark’ta Müzik Dolu Kapanış
Ödemiş Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü sebebiyle düzenlediği konserlerle ilçe halkına müzik ziyafeti sundu.
Ödemiş Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği korolarının sahneye çıktığı dün akşamki konsere, Seher Dilmaç Meriç ve Tolga Meriç de konuk sanatçı olarak katıldı. 125. Yıl Kültürpark’ta gerçekleşen etkinliği AK Parti İzmir Milletvekili Ali Aşlık, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, belediye meclisi üyeleri ve çok sayıda vatandaş takip etti. İlk olarak şef Gazi Erdener Kaya yönetiminde Türk Halk Müziği korosu sahneye çıktı. Türkülere yeniden hayat veren koronun parçaları eşliğinde oynayan vatandaşlar büyük alkış aldı. Türkülerin yerini daha sonra Türk Sanat Müziği parçaları aldı. Şef Erkan Aydın yönetiminde Türk Sanat Müziği korosu, seslendirdikleri parçalarla Ödemişlilere nostalji yaşattı. Her iki koronun üyeleri zaman zaman solo performanslarıyla izleyenlerin huzuruna çıktı. İlerleyen dakikalarda konuk sanatçılar Seher Dilmaç Meriç ve Tolga Meriç birlikte sahne alarak Ödemişlilere müzik ziyafeti çekti. Meriç çiftinin performansı tam not aldı. Konser sonunda Başkan Mahmut Badem Meriç çiftine ve şef Erkan Aydın’a çiçek vererek, performanslarından dolayı kutladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327