16. Uluslararası Kdrk Dağcılık Şenliği

16. Uluslararası KDRK Dağcılık Şenliği çok sayıda ülkeden yaklaşık 150 sporcunun katılımı ile Altıparmak Dağı’nda gerçekleştirilecek.Gelenekselleşen Uluslararası KDRK Dağcılık Şenliği su yıl Kaçkar Dağları’na bağlı Altıparmak...

16. Uluslararası Kdrk Dağcılık Şenliği
16. Uluslararası KDRK Dağcılık Şenliği çok sayıda ülkeden yaklaşık 150 sporcunun katılımı ile Altıparmak Dağı’nda gerçekleştirilecek.
Gelenekselleşen Uluslararası KDRK Dağcılık Şenliği su yıl Kaçkar Dağları’na bağlı Altıparmak Dağı’nda çok sayıda ülkeden 150’ye yakın sporcunun katılımı ile gerçekleşecek. 15-19 tarihleri arasında 16.’sı düzenlenecek olan etkinlikte 2 gün kamp 2 gün ise zirve tırmanışı gerçekleştirilecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kaçkar Dağcılık ve Rafting Spor Kulübü (KDRK) Başkanı Asım Haberal, “Şenliğimizin bu yıl 16.sını gerçekleştirecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu yıl Altıparmak Dağı’nda gerçekleşecek olan şenliğimize çok sayıda yabancı ülkeden 150’ye yakın sporcunun katılmasını bekliyoruz. Gayemiz hem dağlarımızı dünyaya tanıtmak hem de dağcılık sporunu tanıtıp sevdirmektir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327