19 Mayıs Kaymakamı Törenle Uğurlandı

Antalya’nın Gazipaşa ilçesine tayini çıkan Samsun 19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinci, Kaymakamlık binası önünde düzenlenen uğurlama töreni ile ilçeye veda etti.Garnizon Komutanı ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Abdullah Tekeliler, Belediye...

19 Mayıs Kaymakamı Törenle Uğurlandı
Antalya’nın Gazipaşa ilçesine tayini çıkan Samsun 19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinci, Kaymakamlık binası önünde düzenlenen uğurlama töreni ile ilçeye veda etti.
Garnizon Komutanı ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Abdullah Tekeliler, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hacı Osman Dağıstan, daire amirleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşların katıldığı uğurlama töreninde Kaymakam Kadir Ekinci, herkesle tek tek vedalaştı. Kaymakamı Kadir Ekinci’nin 19 Mayıs’ta unutulmayacak hizmetlere imza attığını söyleyen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Kaymakam Ekinci’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti.
Duygulu anların yaşandığı uğurlama töreninde Kaymakam Ekinci, "Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan belediye başkanımıza, değerli mesai arkadaşlarıma, kamu personeline ve manevi olarak yanımda hissettiğim herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327