19 yaşında kızı olan baba kısır olduğunu öğrenince...

İzmir'de 19 yaşında bir kızı olan baba, ikinci çocuk için doktora gittiğinde 'kısır' olduğunu öğrenince hayatının şokunu yaşadı.

19 yaşında kızı olan baba kısır olduğunu öğrenince...

İzmir'de yaşayan 45 yaşındaki A.T., 20 yıl önce ev hanımı L.T. ile evlendi. Evliliklerinden bir kız çocuğu dünyaya gelen çiftten A.T., yaklaşık 3 yıl önce karaciğer kanseri olduğunu öğrenip tedavi görmeye başladı. Hastanede 3 ay tedavi gören A.T. taburcu oldu. Ancak doktorlar tekrar nüksedebileceğini söyleyip, sürekli gözetim altında olması gerektiğini belirtti.

Hayatının şokunu yaşadı

Hastalıkla boğuşmasına rağmen zamanının büyük bölümünü üniversite sınavlarına hazırlanan 19 yaşındaki kızıyla geçiren A.T. geçtiğimiz ay hayatının şokunu yaşadı. Senelerdir ikinci çocuğu istemesine rağmen bir türlü çocuk sahibi olamayan A.T. doktora gitmeye karar verdi. Doktorlar, bir dizi testten geçen A.T.’ye doğuştan gelen bir hastalık nedeniyle kısır olduğunu ve çocuk sahibi olmasının imkansız olduğunu söyledi.

Eşi itiraf etti

Bu gerçek karşısında şoke olan A.T. gözyaşı içinde eve koştu. Eşini sorguya çeken A.T. "Kızım T.T. başkasından, sana söylemeye cesaret edemedim." cevabı aldı. Deliye dönen talihsiz adam, "19 yıl neden sakladın" diye bağırdığı eşini hırpaladı.

Baba da kız da intihara kalkıştı

Talihsiz adam, gerçeği kızına söylemek istedi, ancak yüreği dayanmadı. İki kutu hap içti. Son anda hastaneye kaldırıldı. Anne L.T. eşinin intihara kalkışması üzerine gerçekleri kızı T.T.'ye söyledi. Şoka giren genç kız, 19 yıl "babam" diye sarıldığı A.T.'nin durumuna dayanamayıp aynı haplardan bir kutu da kendisi içti.

Genç kız babası ile birlikte evi terk etti

Baba kız tedavilerinin ardından taburcu edildi. Çift tek celsede boşandı. Genç kız, bir daha annesini görmek istemediğini belirtip, babasıyla memleketine gitti.

Anne, polise gitti

Anne L.T. “Eski eşim, kızımın aklını çeldi, eve gelmiyor” diye polise şikayette bulundu. Ancak kızın yaşı büyük olduğu için bir işlem yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2014, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327