1968 Diyarbakırspor Kick Boks Çalişmalara Başladı

1968 Diyarbakırspor kick boks sporcuları yeni sezon çalışmalarına başladı. Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol, sporcularla bir araya geldi.Kick boks sporcularının Vali Cemil Serhatlı Spor Tesisleri’nde sürdüğü çalışmaları 1968 Diyarbakırspor...

1968 Diyarbakırspor Kick Boks Çalişmalara Başladı
1968 Diyarbakırspor kick boks sporcuları yeni sezon çalışmalarına başladı. Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol, sporcularla bir araya geldi.
Kick boks sporcularının Vali Cemil Serhatlı Spor Tesisleri’nde sürdüğü çalışmaları 1968 Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol ziyaret etti. Çalışmalar sırasında sporcularla yakından ilgilenen Akyol, şampiyonluk ve derecelerle alacakları madalyaların Diyarbakır’ın başarısı olduğunu söyledi. Ziyarette konuşan 1968 Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Akyol, "Futbolda başarılarla geçen sezonları elde ettik. Şimdi ise 1968 Diyarbakırspor kick boks takımında başarılar üstüne başarı katmak için uğraşıyorum. Kick boksta Gaziantep’te düzenlenen Türkiye kick boks şampiyonasında 70 kiloda Türkiye şampiyonu olduk. Tabi sadece futbol ve kick boksla yetinmeyeceğiz. Diyarbakır’ın daha iyi yerlerde olması için birçok spor dalına yöneleceğiz. Doğu ve Güneydoğu çözüm süreciyle beraber sporcu akımına ve tesislere kavuşacaktır" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327