banner333

2 gol 1 kırmızı kart!

  Spor Toto Süper Ligi'nin 20'nci haftasında Bursaspor, Timsah Arena'da Fenerbahçe'yi konuk etti. Karşılaşma 1-1 beraberlikle sona erdi.

2 gol 1 kırmızı kart!

Spor Toto Süper Ligi'nin 20. haftasında Bursaspor, evinde Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı.

MAÇTAN DAKİKALAR

İKİNCİ YARI

90' Hakem Halil Umut Meler maçı bitiren düdüğünü çalıyor. Bursaspor son dakikalarda bulduğu gol ile 1'er puanı rakibi Fenerbahçe ile bölüşüyor.

90' Orta alandan atılan uzun pasla topla buluşan Moussa Sow ceza sahası içine topla giriyor. Kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor ancak bu top Şamil Cinaz'a çarpıp kaleci Harun Tekin'in kontrolünde kalıyor.

90' Sağ kanattan gelişen atakta Sercan Yıldırım'ın ceza sahası içine yaptığı ortaya hareketlenen Kubilay Kanatsızkuş kafa vuruşunu yapıyor ancak bu top savunma oyuncusundan geri dönüyor.

90' Harun Tekin zaman geçirmeye yönelik hareketi gerekçesiyle sarı kart ile cezalandırılıyor.

90' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Josef De Souza'ya çarpan top dışarı çıkıyor.

90' Maçın sonuna en az 5 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.

88' GOOOLL!!! Bursaspor Pablo Batalla'nın penaltı golü ile 1-1'lik beraberliği yakalıyor.

88' Pablo Batalla penaltı atışını yapmak için topun başına geçiyor.

87' Simon Kjaer ceza sahası içinde elle oynuyor ve penaltıya sebebiyet veriyor.

86' Fenerbahçe ikinci oyuncu değişikliğini yapıyor. Alper Potuk çıkıyor ve yerini Ozan Tufan'a bırakıyor.

83' Fenerbahçe ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Aatif Chahechouhe çıkıyor ve yerini Volkan Şen'e bırakıyor.

80' Sağ kanattan kısa pas ile ceza sahası içine giren Ertuğrul Ersoy ceza sahası dışı sağ çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu topu Volkan Demirel tokatlayarak uzaklaştırıyor.

77' Bursaspor üçüncü ve son oyuncu değişikliğini yapıyor. Deniz Yılmaz çıkıyor ve yerini Sercan Yıldırım'a bırakıyor.

73' Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen İsmail Köybaşı ceza sahası içine ortasını yapıyor. Martin Skrtel'in arkaya çevirdiği topu kademe oyuncuları uzaklaştırmaya çalışıyor. Uzaklaştırılmaya çalışılan top arkaya düşüyor. Düşen topu takip eden Aatif Chahechouhe kaleye şutunu çekiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

71' Aziz Behich, Şener Özbayraklı'ya yaptığı sert müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

70' Sağ kanatta topla ilerleyen Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Moussa Sow bu topa temas edemiyor.

66' Ceza sahası yayı önünde kısa pasla topla buluşan Bogdan Stancu kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

65' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademeye giren oyuncular topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

65' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak savunma oyuncuları topu tekrar kornere gönderiyor.

64' Sağ kanattan gelişen atakta Şener Özbayraklı'nın ceza sahası içine çevirdiği topa kimse dokunamıyor.

61' Orta alanda her iki takımın oyuncuları karşılıklı top kayıpları yaşıyor.

57' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Alper Potuk ceza sahası içine ortasını yapıyor. Penaltı noktasında savunma oyuncuları topa müdahalesini yapıyor ve topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

56' Alper Potuk, oyunu yavaşlattığı gerekçesiyle sarı kart ile cezalandırılıyor.

56' Orta alandan aldığı kısa pas ile rakiplerinden sıyrılan Alper Potuk ceza sahası içine topla giriyor. Altıpasın sağ çaprazından kaleye şutunu çekiyor ancak bu topu Harun Tekin'in kornere gönderiliyor.

55' Sol kanatta Moussa Sow'un kısa pası ile topla buluşan Josef De Souza sol çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

51' Ceza sahası içi sağ çaprazda kısa pas ile topla buluşan Jeremain Lens kaleye şutunu gönderiyor. Bu top kaleci Harun Tekin'in kontrolünde kalıyor.

51' Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Alper Potuk'un attığı uzun pasla sağ kanatta topla buluşan Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kimseye temas etmiyor.

48' Ceza sahası yayının sağında kısa pasla topla buluşan Josef De Souza kaleye şutunu çekiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

46' Hakem Halil Umut Meler ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor. Konuk ekip Fenerbahçe ikinci yarıya başlayan taraf oluyor.

İLK YARI

45' Hakem Halil Umut Meler ilk yarıyı bitiren düdüğünü çalıyor. Fenerbahçe 1-0'lık skor üstünlüğü ile soyunma odasına giden taraf oluyor.

45' Sol kanatta kısa pasla topla buluşan İsmail Köybaşı ceza sahası dışından kaleye şutunu gönderiyor. Bu topu Harun Tekin kolay bir şekilde kontrol ediyor.

45' Hakem Halil Umut Meler ilk yarının sonuna en az 3 dakikalık oynanmamış süre ekliyor.

45' Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını yapıyor. Arka direkte topa hareketlenen Alper Potuk kafa vuruşunu yapıyor. Yerden seken topu takip eden Harun Tekin topu tokatlayarak uzaklaştırıyor.

43' Boban Jovic, Jeremain Lens'e yaptığı müdahale sonrasında ikinci sarıdan kırmızı kartı görüyor ve oyundan atılıyor.

41' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını çeviriyor. Simon Kjaer'in önünde kalan topu savunma oyuncuları araya girerek tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

41' Sağ kanattan gelişen atakta Aatif Chahechouhe'nun ceza sahası içine çevirdiği topa savunmadaki Ertuğrul Ersoy son anda dokunuşunu yapıyor ve topu kornere gönderiyor.

40' Alper Potuk'un kısa pası ile ceza sahası yayı önünde topla buluşan Aatif Chahechouhe kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor. Bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

38' Sağ kanatta kısa pasla topla buluşan Yonathan Del Valle ceza sahası içine ortasını çevirmek istiyor ancak bu top çok farklı şekilde dışarı çıkıyor.

34' Maç kaldığı yerden devam ediyor.

32' Maç Pablo Batalla'nın orta alanda yaşadığı sakatlanma nedeniyle kısa süre duruyor.

29' Hızlı gelişen atakta atılan pasa hareketlenen Deniz Yılmaz sol kanatta ofsaytta kalıyor.

29' Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını yapyıor ancak bu pozisyon ceza sahası içinde yapılan faul gerekçesiyle duruyor.

27' Bursaspor ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Merter Yüce çıkıyor ve yerini Şamil Cinaz'a bırakıyor.

26' Ceza sahası yayı içinden kazanılan duran topun başına Pablo Batalla ve Yonathan Del Valle geçiyor. Pablo Batalla kısa pasını Yonathan Del Valle ile buluşuturuyor. Yonathan Del Valle'nin durdurduğu topa hareketlenen Pablo Batalla kaleye sert bir şut çekiyor ancak bu top az bir farkla kalenin yanıdan dışarı çıkıyor.

24' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları uzaklaştırıyor.

22' GOL! Moussa Sow'un penaltı golü ile Fenerbahçe 1-0 öne geçiyor.

22' Boban Jovic ve Jeremain Lens penaltı atışında yaptıkları tartışma sonrasında her iki oyuncu da sarı kart ile cezalandırılıyor.

21' Moussa Sow penaltı atışını kullanmak için topun başına geçiyor.

20' Jeremain Lens'in sol kanattan yaptığı ortaya hareketlenen Tomas Sivok elle oynuyor ve penaltıya sebebiyet veriyor.

19' Orta alandan aldığı kısa pasla ilerleyen Josef De Souza ceza sahası yayının soluna kadar topla ilerliyor. Soluna çektiği topa sert bir vuruş yapıyor ancak bu top yerden kalenin sağından dışarı çıkıyor.

17' Ertuğrul Ersoy, Aatif Chahechouhe'ya yaptığı yerden sert müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

15' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını gönderiyor. Kaleci Harun Tekin bu topu tokatlayarak uzaklaştırıyor.

11' Sol kanattan gelişen atakta kısa pasla topla buluşan Aziz Behich ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top savunma oyuncuları tarafından uzaklaştırılıyor.

10' Ricardo Faty, Alper Potuk'a arkadan sert bir müdahale yapıyor ve yerde bırakıyor. Bu hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

10' Sağ kanatta kısa pasla topla buluşan Boban Jovic ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademedeki oyuncular bu topu kafa ile uzaklaştırıyor.

8' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Jeremain Lens ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademedeki defans oyuncuları bu topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

6' Sol kanattan gelişen atakta kısa pasla topla buluşan Moussa Sow ceza sahası dışı sol çaprazdan ortasını göndermek istiyor ancak Ricardo Faty'e çarpan top kaleci Harun Tekin'de kalıyor.

4' Maçın ilk dakikalarında her iki takımın oyuncuları pozisyon arayışını sürdürüyor.

1' Hakem Halil Umut Meler maçı başlatan düdüğünü çalıyor. Maça ev sahibi Bursaspor başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327