2. Ordu Komutanının İlk Ziyareti Malatya Valiliğine

2. Ordu’nun yeni komutanı Korgeneral Adem Hududi, ilk resmi ziyaretini Malatya Valisi Vasip Şahin’e yaptı.30 Ağustos tarihi itibariyle Orgeneralliğe terfi edecek olan ve son YAŞ kararları ile 2. Ordu Komutanlığı görevine atanarak görevi devir...

2. Ordu Komutanının İlk Ziyareti Malatya Valiliğine
2. Ordu’nun yeni komutanı Korgeneral Adem Hududi, ilk resmi ziyaretini Malatya Valisi Vasip Şahin’e yaptı.
30 Ağustos tarihi itibariyle Orgeneralliğe terfi edecek olan ve son YAŞ kararları ile 2. Ordu Komutanlığı görevine atanarak görevi devir alan Korgeneral Adem Hududi, Valilik girişinde Vali Vasip Şahin tarafından karşılandı.
Ziyarette konuşan Vali Vasip Şahin, Korgeneral Hududi’nin Malatya’da yeni göreve başladığını belirterek, “Tebrik ediyorum. İnşallah Malatya çalışma hayatının güzel bir bölümü olur. Malatyalıların sıcak misafirperverliğinde, ev sahipliğinden ziyadesiyle memnun olacaklardır. Kendilerine görev sürelerince başarılar diliyorum. Dolayısıyla sıkıntısız, kazasız, belasız başarılı bir görev dönemi olur. Bizde vilayet olarak 2. Ordu Komutanlığımızın her türlü ihtiyacında sıkıntısında bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada yanlarında olmaya gayret edeceğiz” dedi.
Korgeneral Hududi, Vali Şahin’e teşekkür etti.
Bu arada, 2. Ordu Komutanlığı görevine başlayan Korgeneral Hududi, Suriye ve Irak’taki gelişmeler ile barış sürecindeki gelişmeleri askeri çalışmalar kapsamında bölgede yakından takip edecek ilk isim olacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327