2015 Yılı Küpeleme Sözleşmesi İmzalandi

Denizli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında "Denizli İli 2015 yılı Küpeleme Sözleşmesi" İl Müdürlüğü toplantı salonunda imzalandı.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl...

2015 Yılı Küpeleme Sözleşmesi İmzalandi
Denizli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında "Denizli İli 2015 yılı Küpeleme Sözleşmesi" İl Müdürlüğü toplantı salonunda imzalandı.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü adına İl Müdürü Sezgin Kutlu ile Denizli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği adına Başkan İsmail Topaloğlu tarafından imzalanan sözleşme ile 2015 yılı sığır cinsi hayvanların ve mandaların küpelenerek kayıt altına alınması gerçekleştirildi. İmza töreninde konuşan Denizli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sezgin Kutlu, "Bu sözleşme gereği İlimiz sınırları içerisinde büyükbaş hayvanlara küpe uygulaması yapılacaktır. İlimizde yıllık ortalama 80 bin adet yeni doğan buzağı, 10 bin adet düşen küpe olmak üzere 90 bin küpe takılmaktadır. Yapılan sözleşmenin ilimiz yetiştiricilerine hayırlı olmasını dilerim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327