4 yaşındaki Muhammet Emin'i arama çalışmaları sürüyor

Karabük'ün Yenice ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Filyos çayında kaybolan 4 yaşındaki Muhammet Emin Şimşek'i arama çalışmaları sürüyor.

4 yaşındaki Muhammet Emin'i arama çalışmaları sürüyor
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde öğretmen olan Ökkeş ve Sibel Şimşek çifti rahatsız olan çocuklarını Karabük’te hastaneye getirdikleri sırada Yenice ilçesine bağlı Ören köy mevkisinde Filyos ırmağına uçması sonucu meydana gelen kazada öğretmen çiftin cansız bedenleri otomobilden çıkarılırken, 4 yaşındaki Muhammet Emin ırmakta kaybolmuştu. Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı’na (JÖAK) bağlı Su Altı Arama Timi ile Karabük AFAD ve Zonguldak deniz polisinin yaptığı aramalar 3. gün de devam etti.

Jandarma Sualtı Arama Kurtarma’dan 10, Zonguldak Deniz polisinden 3 ve Karabük AFAD ekibinden 6 kişi, 10 kilometrekarelik alanda aramalarını sürdürüyor. Akıntıya karşı yapılan aramalarda ekipler zaman zaman sıkıntı yaşıyor. 19 dalgıç, 4 bot ve sonar cihazı ile yapılan aramaları kayıp çocuğun yakınlarının yanı sıra Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Samit Tokmak, Yenice Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve Karabük AFAD Müdürü Gazanfer Erbay da takip etti.


Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2015, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327