"7 Haziran kurtuluşumuz olsun"

'Meydanlardan Meclis'e' sloganı ile yola çıkan ve çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Milletvekili Aday Adayı Selçuk Türkoğlu ziyaret serilerine Bursa İl Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Rüştü Sütçü ile başladı.

Yıldırım, Nilüfer, Yavuz Selim, Esenevler ve Osmangazi Ülkü Ocakları'nı ziyaret eden Selçuk Türkoğlu, 1999 seçimlerinde yaşanan heyecan ve hareketliliği gözlemlediklerini belirterek, "Bu nedenle 7 Haziran hem Bursa ölçeğinde hem de Türkiye ölçeğinde iktidarın değişiminin müjdecisi olacaktır" dedi.

MHP'nin son yerel seçimlerde 350 bin oy almış bir parti olarak genel seçimlere gittiğini hatırlatan Türkoğlu, şöyle devam etti:
"O nedenle 7 Haziran çok şeye gebedir. '7 Haziran zor işimizi kolay kılsın. 7 Haziran kurtuluşumuz olsun' diye sürekli dua ediyoruz. 7 Haziran inşallah bu kötü gidişin sonu ve Türk milletinin kurtuluşu olacaktır, olmalıdır. Her seçim önemlidir. Fakat bu seçim topyekûn milletin birlikte yaşama iradesinin ve Türk Devleti'nin en hayati seçimlerinden bir tanesidir."


"BİZ HEP OCAKLI OLDUK"


'Biz hep Ocaklı olduk' diyerek Bursa İl Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Rüştü Sütçü, Yıldırım Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Hedef, Nilüfer Ülkü Ocakları Başkanı Osman Nuri Avcı, Yavuz Selim Ülkü Ocakları Başkanı Alper Akdemir, Esenevler Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Sağlam ve Osmangazi Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Kılıç nezdinde tüm ocak gençlerine teşekkür eden Türkoğlu, yine aynı dua ile ziyaretlerini tamamladı. 
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327