banner333

81. bölüm fragmanı EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 80. bölüm sonrasında yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Yılmaz'ın Meryem'i öldürmek için silahı kendisine doğrultmasının ardından merak konusu oldu. Çakırbeyli'nin hapishanedeki uyarılarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteren görüntülerde masaya geçiş yapan Meryem, silahlı kişilerle karşı karşıya kaldı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır'ın uyarılarında haklı olduğu Meryem'in namlunun ucuna gelmesinin ardından ortaya çıkmıştı. Güvenlik güçleri tarafından cezaevine gönderilen Hızır masum olduğunu söylese de derdini kimseye anlatamamıştı. Hızır’ın yanında olduğunu göstermek için her fırsatta cezaevine giden Meryem ise masada söz sahibi olabilmek için EDHO'nun önceki bölümünde Çakırbeyli’den izin istemişti. Dizinin gelecek bölümünün fragmanının ise cuma günü yayınlanması bekleniyor.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 80. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem’in kendisi için yaptıklarını gören Çakırbeyli, düzenlenebilecek saldırılara karşı kendisini uyaracak. Ünal ise Meryem’in tehditlerinin önemesi gerektiğinin altını çizerek adımların dikkati atılmasını isteyecek. Masada Çakırbeyli sonrası bir boşluk oluşacağını düşünen kişilerse ne Meryem’in ne de Ünal’ın uyarılarını dikkate almayacak. Daha fazla kanın akmaması ve kendi içlerinden birinin hayatını kaybetmemesi için harekete geçen Alparslan ve akrabası ise baskınlar düzenleyecek. “Bu gece bu işin bitmesi gerekiyor” diyen kişiler Çakırbeyli’nin hapiste olduğu esnada güvenliklerinin sağlanması gerektiğinin altını çizecek. Dışarıda dönen olaylardan haberdar olan Hızır Çakırbeyli ise “Açın kapıyı” diyerek dışarı çıkmak istediğini belirtecek. Cezası ve yargılanması devam eden Hızır’ın dışarı çıkarak yakınlarına yardım edip edemeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

EDHO'DA (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) HIZIR'IN KARARLARI AÇIKLANACAK 

Yayıncı kuruluştan bu hafta ekranlarda olacak bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Hızır Çakırbeyli'nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi'ye değen Mürsel'in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır… Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas'ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem'in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali'nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327