‘abim Geldi’nin Dünya Prömiyeri Aliağa’da

Aliağa Belediyesi Kültür Sanat faaliyetleri kapsamında, ‘Abim Geldi’ adlı tiyatro oyununun dünya prömiyeri Aliağa’da yapılacak.Marc Comelettı’nın yazdığı, Bora Severcan’ın yönettiği ‘Abim Geldi’ adlı tiyatro oyunu Aliağalı...

‘abim Geldi’nin Dünya Prömiyeri Aliağa’da
Aliağa Belediyesi Kültür Sanat faaliyetleri kapsamında, ‘Abim Geldi’ adlı tiyatro oyununun dünya prömiyeri Aliağa’da yapılacak.
Marc Comelettı’nın yazdığı, Bora Severcan’ın yönettiği ‘Abim Geldi’ adlı tiyatro oyunu Aliağalı tiyatro severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.12-13-14 Aralık tarihlerinde Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek olan oyunda; Volkan Severcan, Bekir Aksoy, Yeliz Şar, Melda Gür, Pelin Akil ve Seyhan Şaşko gibi Türk tiyatrosunun sevilen oyuncuları yer alıyor. Aliağalılar tarafından merakla beklenen oyunun bilet satışları Aliağa Belediyesi Açık Hava Tiyatrosu’ndaki bilet satış noktasından yapılmaya devam ediyor.
MUHTEŞEM KOMEDİ
Bir komedi yapımı olan oyunun senaryosu ise şöyle gelişiyor: 1970’lerde İstanbul’un Cihangir semtinde yaşayan Tansu isimli yakışıklı bir adam, birbirinden güzel üç hostes, aksi bir hizmetçi ve mülayim bir öğretmen. Tansu kurduğu muhteşem sistem sayesinde üç sevgilisini de rahatça idare edebilmektedir ancak her şey abisi gelene kadar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327