Adalet Yerini Buldu

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir vatandaş, bankadan 3 defa belirli aralıklarla çekmiş olduğu tüketici kredisinden kesilen dosya masraflarını geri aldı.Yaklaşık 5 ay devam eden yazışmaların ardından dosya masraflarını geri almanın mutluluğunu...

Adalet Yerini Buldu
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir vatandaş, bankadan 3 defa belirli aralıklarla çekmiş olduğu tüketici kredisinden kesilen dosya masraflarını geri aldı.
Yaklaşık 5 ay devam eden yazışmaların ardından dosya masraflarını geri almanın mutluluğunu yaşayan Galip Tufan, Tüketici Hakları Derneği yetkililerine teşekkür etti. Kendisinden kesilen bin 6 TL parayı alan Tufan bu parayı evde tedavi gören annesinin tedavi masraflarında kullanacağını söyledi. Galip Tufan yaptığı açıklamada, "Adalet yerini geç de olsa buldu. Bankalardan kredi çeken vatandaşlarımız mutlaka haklarını arasınlar. Eğer bu paralar sizden haksız yere alındı ise er veya geç mutlaka geriye ödenecektir. 4-5 ay uzun zaman diyerek yazışmalardan kaçmayın ve Tüketici Hakları Derneği’ne gelerek izlenecek yol konusunda yardım alın. Ben şahsen Tüketici Hakları Derneği yardımı ile sizlerden yapılmış olan kesintilerinizi alabilmeniz için yardım almanızı öneriyorum. Yapılan kesintilerinizi geri alabileceğinizi gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Bana bu konuda destek olan Dernek Başkanı Hayrettin Sabırlı ve dernek yetkilisi Enver Güçyeter’e çok teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327