Adana Demirspor - Beşiktaş Maçında İlginç Olay

Adana Demirspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının son dakikalarında sahaya atlayan taraftar, Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin’e, “Futbolcu olmak istiyorum bana yardım eder misin” yazılı not verdi.Ziraat Türkiye...

Adana Demirspor - Beşiktaş Maçında İlginç Olay
Adana Demirspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının son dakikalarında sahaya atlayan taraftar, Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin’e, “Futbolcu olmak istiyorum bana yardım eder misin” yazılı not verdi.
Ziraat Türkiye Kupası F Grubunda mücadele eden Adana Demirspor ve Beşiktaş arasında 5 Ocak Stadı’nda oynanan maç sırasında ilginç bir olay yaşandı. Maçın 84. dakikasında sahaya giren 18 yaşındaki Veysel Ayaz isimli Beşiktaş taraftarı, siyah-beyazlı takımın kalecisi Tolga Zengin’in yanına koşarak geldi. Ayaz, cebinden çıkarttığı “Futbolcu olmak istiyorum, bana yardım eder misin” yazılı notu Tolga Zengin’e verdi. Zengin, telefon numarası yazılı notu tozluğunun içine koydu. Ayaz ise görevliler tarafından sahadan çıkartıldı.
Tolga Zengin, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Kendi aramızda bir şey. Bizden bir konuda yardım istedi. Biz de elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327