Adanalı İbrahim Beşiktaş’a Gidiyor

Çukurova Belediyespor’un altyapısından yetişen 16 yaşındaki kaleci İbrahim Akıncı’ya Beşiktaş talip oldu.Beşiktaş Futbol Kulübü’nün U-17 Akademik Ligi’nde oynatacağı İbrahim Akıncı, kulüp yöneticileriyle birlikte Çukurova Belediye...

Adanalı İbrahim Beşiktaş’a Gidiyor
Çukurova Belediyespor’un altyapısından yetişen 16 yaşındaki kaleci İbrahim Akıncı’ya Beşiktaş talip oldu.
Beşiktaş Futbol Kulübü’nün U-17 Akademik Ligi’nde oynatacağı İbrahim Akıncı, kulüp yöneticileriyle birlikte Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e teşekkür ve veda ziyaretine geldi. Çukurova Belediyespor’un altyapısından yetişen bir oyuncunun Beşiktaş gibi çok büyük bir takıma gitmesinden özel bir gurur duyduğunu ifade eden Çetin, 1.92 boyunda ve henüz 16 yaşında olan genç oyuncuya, “Kurtarışlarını görmedim ama Adana’mızı Milli Takım’da ve büyük kulüplerde de temsil edeceğine inanıyorum” dedi.
Beşiktaş’a gitmek için hazırlık yapan Çukurova Belediyespor’un oyuncusu lise 11. sınıf öğrencisi İbrahim Akıncı kulübe üç yıl önce katıldı ve Çukurova Belediyesi bünyesindeki Çukurova Belediyespor’un yaz okulunda yetişti. Kaleci antrenörü Ayhan Kızılelma’nın “Milli Takımın kalesini korursa şaşırmayın” dediği İbrahim Akıncı geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş Kulübü’nün daveti üzerine İstanbul’a çağrıldı. Burada da performansı beğenilen Akıncı’ya “Beşiktaş’a gelmeni istiyoruz” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330