ADANASPOR’DA LUA LUA TRANSFERİNE ‘MENAJER’ ENGELİ

Adanaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Lua Lua transferinde her şeyi tamamladıklarını ancak, menajerin araya girerek Kongolu futbolcuya başka bir takım bulduğunu söyledi.Tiago ve Nduka’nın ardından üçüncü yabancı hakkını Lua Lua’dan...

ADANASPOR’DA LUA LUA TRANSFERİNE ‘MENAJER’ ENGELİ
Adanaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Lua Lua transferinde her şeyi tamamladıklarını ancak, menajerin araya girerek Kongolu futbolcuya başka bir takım bulduğunu söyledi.
Tiago ve Nduka’nın ardından üçüncü yabancı hakkını Lua Lua’dan yana kullanmak isteyen Adanaspor, Demokratik Kongolu oyuncuyu Adana’ya getirmişti. Ancak 35 yaşındaki Lua Lua’nın transferi ‘menajer’ engeline takıldı.
“LUA LUA’YI GETİRDİK, AMA MENAJER ONA BAŞKA TAKIM BULDU”
Konuyla ilgili açıklama yapan turuncu-beyazlı takımın teknik direktörü Kurtar, Lua Lua’nın Şanlıurfaspor maçını tribünden izleyeceğini ama son anda ‘gelmeyeceğim’ dediğini belirterek, “Adanalı bir menajer var. Kaliteli bir ailenin çocuğuymuş ama bana göre karakteri bozuk birisi. Bu kişi imzayı attırmadı. Lua Lua buradayken takım aradı ve buldu. Bunu da kendisi söyledi. Lua Lua şuanda otelde. Onu biz buraya getirdik ama menajer ona takım buldu. Böyle bir ahlaksızlık var Türkiye’de. Adana camiasının bunu kınaması lazım. Nasıl bir etik anlayışı bu. Adama ‘biz daha iyi bir teklif bulduk. Biz futbolcuyu götüreceğiz’ diyor. Böyle bir karakter olabilir mi. FIFA menajeri ise FIFA’ya şikayet etmek lazım. Avukatını baroya şikayet etmek lazım. Futbolcu ile her konuda anlaşmıştık. Bütün her şey hazırdı. Sadece imza atılacaktı. Ama maalesef menajer araya girdi” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327