ADD ÖDEMİŞ’İN YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARETLER

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi’nin yeni başkanı Mustafa Abacı ve yönetim kurulu üyeleri, Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu’nu ve İlçe Emniyet Müdürü Okan Kestek’i makamlarında ziyaret etti.Geçtiğimiz günlerde...

ADD ÖDEMİŞ’İN YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARETLER
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi’nin yeni başkanı Mustafa Abacı ve yönetim kurulu üyeleri, Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu’nu ve İlçe Emniyet Müdürü Okan Kestek’i makamlarında ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde yapılan kongreyle Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi’nin başkanı seçilen Mustafa Abacı ve yönetim kurulu üyeleri, Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu’nu ve İlçe Emniyet Müdürü Okan Kestek’e nezaket ziyaretinde bulundu. İlk ziyaretini Kaymakam Celil Ateşoğlu’na yapan Abacı ve beraberinde heyet, ilçenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Yurt probleminin de gündeme geldiği ziyarette, Kaymakam Celil Ateşoğlu, Ödemiş’te bir yurt yapabileceğini sadece arsanın temin edilmesini gerektiğini belirtti. Ateşoğlu, "Bizde bu konuyu belediye başkanı Mahmut Badem ile görüştük. Başkan bir arsa temin edebileceklerini ifade etti. Bizim de amacımız Ödemiş’te öğrencilerimizin barınma sorunlarının ortadan kalkmasıdır. Ödemiş’e bir yurt öyle yada böyle şart olduğunu düşünüyorum. Sizinde bir yurt yaptırmanız yada olacak olan bir yurda desteklemeniz Ödemiş’e gelen öğrencilerin yararına olacaktır" dedi.
Mustafa Abacı ve yönetim kurulu üyeleri, ikinci ziyaretini ise İlçe Emniyet Müdürü Okan Kestek’e yaparak, ilçeye yaptığı çalışmalardan dolayı, Kestek’e teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327