Adliye Personeli Kan Verdi

Kızılay Kan Merkezi Düzce Şubesi tarafından başlatılan kampanyaya Düzce Adliyesi de destek oldu. Adliye’de görevli hakim, savcı ve personeller kan bağışında bulundular.Kızılay Kan Merkezi’nin başlattığı kan bağışı kampanyasına...

Adliye Personeli Kan Verdi
Kızılay Kan Merkezi Düzce Şubesi tarafından başlatılan kampanyaya Düzce Adliyesi de destek oldu. Adliye’de görevli hakim, savcı ve personeller kan bağışında bulundular.
Kızılay Kan Merkezi’nin başlattığı kan bağışı kampanyasına Düzce Adliyesi personelleri de destek oldu. Personeller adına ilk kan bağışını Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek yaptı. Özellikle kış aylarında kan bağışının düştüğüne dikkat çeken Başsavcı Şimşek, “Düzce Kızılay Kan Merkezimizin başlattığı kampanya için teşekkür ediyorum. Yaklaşık 15 gün önce bizi ziyaret ederek adliye personelinin kan bağışı yapması için tavsiyeleri oldu. Bizde bunun üzerine bugünü belirledik. Adliyemizde görev yapan hakim ve savcı arkadaşlarımız, personellerimiz peyderpey kan vermeye başladık. Sağlık açısından son derece faydalı olduğunu biliyorum. Önümüz kış ve kış döneminde insanlar bu işe biraz daha soğuk bakıyorlar. Ama kan vermenin yazı kışı yok. Her zaman sağlık açısından son derece faydalı ve Düzce halkına da sağlıklı oldukları müddetçe kan vermelerini tavsiye ediyoruz” dedi.
Başsavcı Şimşek ile birlikte adliyede görevli hakimler, savcılar ve adliye personeli kan bağışında bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327