Adnan Öztürk'ten sert açıklamalar

Son günlerde birbirleri aleyhine söyledikleri sivri sözlerle dikkat çeken Duygun Yarsuvat ve Ünal Aysal'ıGalatasaray'ın eski yöneticisi Adnan Öztürk sert bir dille eleştirdi.

Adnan Öztürk'ten sert açıklamalar
Galatasaray'ın eski yöneticisi Adnan Öztürk, yaptığı açıklamalarla camianın her kesimine önemli mesajlar yolladı. 

Lig Radyo’da yayınlanan Passolig ile PassoFutbol programına konuk olan Öztürk, hem teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’na hem de eski-yeni tüm yöneticilere seslendi. İşte özetle o açıklamalar:

"SEÇİM ATMOSFERİ GALATASARAY'A YAKIŞMALI!"

“Sinirler erken gerildi. Evet, bir seçim atmosferi var ama bunun Galatasaray kalitesine yakışır olması lazım. Amacından şaşmış konuşmalar bir yanda sahada yarışan takımın da konsantrasyonunu bozar. Bizler bir yandan Hamza hoca ve takımına destek verip diğer taraftan da çalışmalarımızı yürütmeliyiz. Ben şahsen arıyor, soruyor, başarılar dileyip desteğe hazır olduğumu belirtiyorum. Hamza hoca çok doğru bir tercihtir, güvenim sonsuzdur.”

"1-2 TRANSFER YAPMAK GEREKİYORDU"

“Görünen o ki devre arasında 1-2 takviye yapmak lazımdı. Bunun için illa çok yüksek maliyetler gerekmez. Ancak Salçuk’un alternatifinin üretilemediği, stoper sorununun olduğu açıktı. Her şeye rağmen Galatasaray yine de şampiyonluğun ilk adayıdır.”

"HESAPSIZ-KİTAPSIZ HARCAMA YAPMAYIN"

“Bir önceki seçimde hem Alp Yalman’ı hem Duygun Yarsuvat’ı kutladık. Orada seçim vaadi yoktu kimsenin. Sadece 6 aylık bu görevi yapacağını söylediği için sayın hocamız Yarsuvat kazandı. Şimdi onlardan ricamız, hesapsız-kitapsız bir şey yapmamaları. Radikal adım atmamaları, hisse satışı vs gibi.”

"O LAFLARI HAYRETLE İZLEDİM"

“Eski başkan Ünal Aysal’ın, Duygun Yarsuvat için ‘Adam değil’ demeye gelen laflarını hayretle izledim. Eğer durum oraya geldiyse gerçekten kötü. Para, şampiyonluk kazanalır, yaralar sarılır ama Galatasaray kimliği kaybedilmemeli. Bizim problemimiz sanki başka bir şey olmuş. Kimliğimizi, kişiliğimizi asla kaybetmemeliyiz.”

"BİZE ZARAR VERENLERİ ASLA UNUTMAM"

“Bu günler camia için çok önemli, kritik günler. Herkesin çok dikkatli davranması lazım. Ben bir Galatasaraylı olarak bugünlerde bize zarar verenleri asla unutmam. O kişileri not alırım ve bu zor zamanlarda yaptıklarını mutlaka hep hatırlarım. Hepimizin sorumlu olma zorunluluğu var.”

 
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327