Adü, Üniversitelerarasi Kurul Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak

Üniversitelerarası Kurulun 224. toplantısı, Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) ev sahipliğinde Aydın’da geçekleşecek.Üniversitelerarası Kurul tarafından Konya’da gerçekleştirilen 223. toplantıda alınan karar gereğince, Üniversitelerarası...

Adü, Üniversitelerarasi Kurul Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak
Üniversitelerarası Kurulun 224. toplantısı, Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) ev sahipliğinde Aydın’da geçekleşecek.
Üniversitelerarası Kurul tarafından Konya’da gerçekleştirilen 223. toplantıda alınan karar gereğince, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı görevine atanan ve 1 Ağustos’tan itibaren görevine başlayan ADÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, Üniversitelerarası Kurul Başkanı olarak ilk toplantısını yapacak.
45 bin kişilik ADÜ ailesi olarak Üniversitelerarası Kurul’un ilk toplantısına ev sahipliği ve başkanlık yapmanın heyecanını yaşadıklarını kaydeden ADÜ Rektörü Birincioğlu, “Tarım, turizm, sağlık ve sanayi alanında vasıflı insan gücüyle Ege Bölgesi ve ülkemizin hızla gelişen ili Aydın’da konuklarımızı ağırlayacak olmaktan onur duyuyoruz” dedi.
224. Üniversitelerarası Kurul toplantısı 22 Eylül Pazartesi günü ADÜ’de gerçekleşecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327