Adü’nün Genç Aşçıları Başarılarını Sürdürüyor

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Didim ve Davutlar aşçılık takımları, Altın Kep Yarışması’ndan başarıyla döndü.Türkiye Aşçılar Federasyonu, Antalya Mutfak Şefleri Birliği Derneği ve ANFAŞ İş Birliği ile 21-24 Ocak 2015 tarihleri...

Adü’nün Genç Aşçıları Başarılarını Sürdürüyor
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Didim ve Davutlar aşçılık takımları, Altın Kep Yarışması’ndan başarıyla döndü.
Türkiye Aşçılar Federasyonu, Antalya Mutfak Şefleri Birliği Derneği ve ANFAŞ İş Birliği ile 21-24 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya’da 7.’si düzenlenen Altın Kep Aşçılar Yarışması’nda Adnan Menderes Üniversitesi Didim ve Davutlar Meslek Yüksek Okulları aşçılık takımları elde ettikleri başarılarıyla sevindirdi.
“Yılın Altın Şefi” kategorisinde takım kaptanı olarak yarışan ADÜ Davutlar Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Şef Ozan Güngör birincilik kupası olan ‘Altın Kepi’ ve ‘Altın Madalyayı’ Adnan Menderes Üniversitesi’ne kazandırdı. ‘Yılın Altın Pastacısı’ kategorisinde yarışan ADÜ Didim Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Gökhan Yıldız, Betül Yağlıpınar ve Doğuş Ceylan’dan oluşan ekip, ‘Sevgililer Günü’ konseptinde hazırladıkları minimal tatlılarla ‘Üçüncülük Kupasını’ ve ‘Bronz Madalyayı’ almaya hak kazandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327