Afyonkarahisar Valiliği’nin Fizibilite Çalişmasini Öğreniyoruz” İsimli Projesi Zeka’dan Kabul Edildi

Afyonkarahisar Valiliği’nin hazırladığı “Fizibilite Çalışmasını Öğreniyoruz” isimli projenin Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından kabul edildiği belirtildi.Proje sözleşmesinin, ZEKA Genel Sekreteri Yusuf Balcı ve Afyonkarahisar...

Afyonkarahisar Valiliği’nin Fizibilite Çalişmasini Öğreniyoruz” İsimli Projesi Zeka’dan Kabul Edildi
Afyonkarahisar Valiliği’nin hazırladığı “Fizibilite Çalışmasını Öğreniyoruz” isimli projenin Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından kabul edildiği belirtildi.
Proje sözleşmesinin, ZEKA Genel Sekreteri Yusuf Balcı ve Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erhan GÜNAY tarafından imzalandığı aktarılırken, Afyonkarahisar Valiliği Avrupa Birliği (AB), Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’in talimatları doğrultusunda hazırlanarak 2014 yılı teknik destek programı kapsamında ZEKA’ya sunulan Fizibilite Çalışmasını Öğreniyoruz isimli projenin desteklenmeye değer bulunarak kabul edildiği aktarıldı. Proje kapsamında Afyonkarahisar Valiliği, AB Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi, İl Özel İdaresi ve AFAD İl Müdürlüğünden toplam 10 personel fizibilite eğitimi verileceği kaydedildi. Konuyla ilgili olarak Afyonkarahisar Valiliği AB Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan açıklamada, fizibilite çalışmasının projelerin gerçekleştirilebilir bir şekilde hazırlanabilmesi için projeden önce yapılması gereken önemli bir çalışma olduğu vurgulandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327