Afyonkarahisar’da 2014-2015 Eğitim-öğretim Yılı Başladı

Afyonkarahisar’da 2014-2015 eğitim-öğretim yılı kent protokol üyelerinin katıldığı tören ile başladı.Kamil Miras Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen törene, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar...

Afyonkarahisar’da 2014-2015 Eğitim-öğretim Yılı Başladı
Afyonkarahisar’da 2014-2015 eğitim-öğretim yılı kent protokol üyelerinin katıldığı tören ile başladı.
Kamil Miras Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen törene, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Kemalttin Yılmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın katıldı.
Törenin açılış konuşmasını yapan Vali Güner, öğrencilere kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulunarak, öğrencilerden hedeflerini daima yüksek tutmalarını istedi. Eğitimin önemine vurgu yapan Güner, “Bizler öğrencilerimizin eğitim ve öğretimini en iyi şeklide alması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu uğurda projelerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir. En kısa sürede de olumlu sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Afyonkarahisar’a geldiğim günden itibaren birçok çalışma ve faaliyetler de bulunduk. Az zamanda çok iyi mesafe aldık. İnanıyorum ki bu çalışmalar Türkiye çapındaki sınavlardaki başarılarıyla kendini gösterecektir. Bizlerin bu çabasına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Okul bahçesinde ve okul kantininde de incelemelerde bulunan protokol üyeleri, daha sonra öğretmenler odasına giderek buradaki öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Okulun ilk günü nedeniyle okul kitaplarının dağıtıldığı spor salonuna da giden protokol üyeleri, kitaplarını teslim alan öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, okul ziyaretini tamamladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327