Afyonkarahisar’da Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şahislara Yönelik Operasyon

Afyonkarahisar’da polis, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları öne sürülen kişilere yönelik yaptığı operasyonlarda yaklaşık 15 gram eroin ile birlikte 5 adet exstasy hap ele geçirdi.Konu ile ilgili Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünden...

Afyonkarahisar’da Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şahislara Yönelik Operasyon
Afyonkarahisar’da polis, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları öne sürülen kişilere yönelik yaptığı operasyonlarda yaklaşık 15 gram eroin ile birlikte 5 adet exstasy hap ele geçirdi.
Konu ile ilgili Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 11 Ocak Pazar günü Dumlupınar Mahallesinde şüpheli 2 erkek şahıs üzerinde yapılan incelemede 4 adet sentetik uyuşturucu hap ecstasy ele geçirildiği ve olayla ilgili gözaltına alınan şahısların adli mercilere sevk edildikleri kaydedildi.
Polis tarafından dün gece yapılan kontrollerde ise, Çevre yolunda şüpheli bir araçta bulunan 3 erkek ve 1 bayan şahıs üzerinde yapılan incelemede 1 adet sahte nüfus cüzdanı ve şahısların üzerinde ayrı ayrı sarılmış vaziyette toplamda yaklaşık 15 gram eroin ele geçirildiği belirtildi. Gözaltına alınan şahısların yapılan işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildikleri aktarıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327