Ağaç Faciasında Hayatını Kaybeden Suzan Özpeynirci, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Beykoz’da ağaç devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Suzan Özpeynirci, son yolculuğuna uğurlandı. Özpeynirci’nin cenazesinin kılındığı camide "Tente arızalı üzerinize düşebilir" yazısı dikkat çekti.Ağaç faciasında ağır yaralanana...

Ağaç Faciasında Hayatını Kaybeden Suzan Özpeynirci, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Beykoz’da ağaç devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Suzan Özpeynirci, son yolculuğuna uğurlandı. Özpeynirci’nin cenazesinin kılındığı camide "Tente arızalı üzerinize düşebilir" yazısı dikkat çekti.
Ağaç faciasında ağır yaralanana Özpeynirci, yaşam mücadelesini bu sabah kaybetti. Suzan Özpeynirci için Şişli Camii’nde ikindi namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Suzan Özpeynirci’nin oğulları Yıldırım ve Beyazıt Peynirci, annesi Sevim Erkan ve sevenleri katıldı. Cenaze töreninde Özpeynirci’nin annesi Sevim Erkan gözyaşları döktü. Yıldırım ve Beyazıt Özpeynirci ise tabuta son bir kez dokunarak annelerine veda etti. Özpeynirci’nin cenazesi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Kilyos Mezarlığı’na götürüldü.
Öte yandan ağaç düşmesi sonucu hayatını kaybeden Özpeynirci’nin cenazesinin kılındığı alanda bulunan "Tente arızalıdır üzerinize düşebilir" yazısı dikkat çekti. Cenazeye katılanların da tente konusunda birbirlerini uyardıkları görüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327