Agd 40’ıncı Dönem Toplantısı Yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Aksaray Şubesi 40. dönem açılış toplantısı gerçekleştirildi.Bir otelde düzenlenen toplantıya başkanlık divanı üyeleri ve AGD de geçmiş dönemlerde çeşitli kademeler görev üstlenmiş davetliler katıldı....

Agd 40’ıncı Dönem Toplantısı Yapıldı
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Aksaray Şubesi 40. dönem açılış toplantısı gerçekleştirildi.
Bir otelde düzenlenen toplantıya başkanlık divanı üyeleri ve AGD de geçmiş dönemlerde çeşitli kademeler görev üstlenmiş davetliler katıldı. Yeni döneme yeni logoyla giren AGD’nin yeni dönem hedefleri gözden geçirildi.
AGD Aksaray Şube Başkanı Sait Çelebi yaptığı konuşmada, “Gençlik için çalışmak gerekiyor. Bir taşı kaldırmak için ne kadar çok el uzanırsa taş o kadar kolay kalkar. Gençlik çalışmaları içinde AGD Aksaray Şubesi olarak seferber olduk. Bu uğurda çalışmak isteyen bu işte benim de katkım olsun diyen herkesin maddi olsun kişisel olarak çalışma şeklinde olsun desteğini bekliyoruz. Özellikle son dönem çalışmalarımız büyük bir hız kazandı. Genç ve dinamik bir ekip kurduk. 40. dönemimizdeki bu ilk toplantımızı yaparken köklü bir teşkilat olduğumuzun ve üzerimize büyük bir yük yüklendiğinin farkındayız. Aksaray’daki gençlerimizin uyuşturucu, kumar, alkol gibi zararlı alışkanlıkların pençesine düşmesine razı değiliz. Biz önce ahlak ve maneviyat diyerek yola çıktık. Önce ailesine sonra vatanına ve milletine faydalı gençler yetiştirmek en büyük gayemizdir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327