AĞRI PATNOS’TA TAŞIMA SERVİS ŞOFÖRLERİNE SEMİNER VERİLDİ

Ağrı’nın Patnos ilçesinde ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarına taşımalı eğitim kapsamında öğrenci taşıyan firmalar ve bunlara bağlı olarak çalışan araç şoförlerine seminer verildi.Patnos Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda...

AĞRI PATNOS’TA TAŞIMA SERVİS ŞOFÖRLERİNE SEMİNER VERİLDİ
Ağrı’nın Patnos ilçesinde ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarına taşımalı eğitim kapsamında öğrenci taşıyan firmalar ve bunlara bağlı olarak çalışan araç şoförlerine seminer verildi.
Patnos Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda verilen seminere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Ayaz, İlçe Jandarma Komutanlığından Uzman Jandarma Halis Gül, Patnos Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Yusuf Sevim ve Patnos Anadolu Lisesi Müdürü Murat Arslan ve şoförler katıldı. Seminere katılanlara, okul müdürlerinin ve araç şoförlerinin sorumlulukları ve görevleri, öğrenci ve velilerle ilişkilerde anlayış ve hoşgörülü olmanın önemi, sözleşme ve şartnamelerde uymaları gereken kurallar, öğrencilerin güvenli bir şekilde evlerinden okullarına ve okullarından evlerine dönmelerinin önemi, etkili iletişim, araçlar ile ilgili gerekli tüm tedbirlerin alınması ve bu tedbirlerin düzenli olarak yapılması gibi konular anlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327