Ahlat Kaymakamı Görevine Başladı

Bitlis’in Ahlat Kaymakamlığı görevine başlayan Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat’ın nasıl değerlerle iç içe olduğunu çok iyi bildiğini söyledi.İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle Hatay’ın Hassa Kaymakamlığı’ndan Ahlat’a...

Ahlat Kaymakamı Görevine Başladı
Bitlis’in Ahlat Kaymakamlığı görevine başlayan Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat’ın nasıl değerlerle iç içe olduğunu çok iyi bildiğini söyledi.
İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle Hatay’ın Hassa Kaymakamlığı’ndan Ahlat’a atanan Bülent Tekbıyıkoğlu, görevine başladı. Kurum amirleri tarafından karşılanan Kaymakam Tekbıyıkoğlu, onlarla bir toplantı düzenledi. Daha sonra gazetecilere bir açıklama yapan Kaymakam Tekbıyıkloğlu, nereye geldiğinin ve Ahlat’ın ne denli önemli değerlere sahip olduğunu çok iyi bildiğini belirterek, Ahlat’ın Türkiye’nin en güzel ilçelerinden bir tanesi olduğunu söyledi. Kaymakam Tekbıyıkoğlu, “Ahlat’a 3,5 yıl önce bir seyahatim olmuştu. Ahlat’a geldiğimde hemen hemen tüm zenginliklerini gezerek, ilçeye hayran kalmıştım. Nereye geldiğimin tamamen farkındayım. Ahlat’ın nasıl değerlerle iç içe olduğunu çok iyi biliyorum. Burada Allah nasip ederse görev süremiz dolup ta ayrıldığımız zaman mesleki yaşantımızın en şerefli sayfalarından bir tanesinin Ahlat’a ve Ahlatlılara hizmet etmek olacağını şimdiden belirtmek istiyorum. Ahlat bana göre Türkiye’nin en güzel ilçelerinden bir tanesidir. İnşallah Ahlat’a bir şeyler yapmak için kendi kabiliyetimiz, gayretimiz ve dirayetimiz ölçüsünde hep beraber çalışacağız. Hafta sonu ilçeye geldim. Bazı esnaf ve vatandaşlarla da görüşme imkânım oldu. İnşallah Ahlat halkı beni benimser. Benim ilçe halkını benimsememe gibi bir lüksüm yok. Çünkü buraya hizmet etmek ve üretmek için geldim. Bu heyecanı da hissediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327