Ak Gençlerden Başkan Toltar’a Ziyaret

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri Dilovası Belediye...

Ak Gençlerden Başkan Toltar’a Ziyaret
Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette gençlere yönelik hizmetlerinden dolayı Dilovası Belediye Başkanına teşekkür ettiğini belirten AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya, “Başkanımızın seçim döneminde yanında olduğumuz gibi, Başkanlık görevi süresince de gayretle yardımcı olacağız. Başbakanımızın gençliğe ne kadar önem verdiği anlaşılmaktadır. Biz de teşkilat olarak Başkanımızla birlikte güzel hizmetlere imza atmak için ekip ruhuyla çalışacağız. Dilovası Belediye Başkanımız Sayın Ali Toltar’ın eğitime katkısının her zaman devam ettiğini, bu katkıların gerek üniversite gençliğine yönelik gerekse ilk orta ve lise düzeyinde de yapıldığını görüyoruz. Zaman zaman biz gençlere yönelik düzenlenen programlara katkı sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Her zaman için geleceğimiz olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olduklarını belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar; "Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları bizi ziyaret etmelerinden memnun oldum. Seçim döneminde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gençlerimizle birlikte çalışacağız. Gençlerimiz ile birlikte çalışarak ve onların projelerini değerlendirerek gelecek için önemli çalışmalara imza atacağız. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Dilovası’nı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek " diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327