AK GENÇLERDEN SELÇUK ERDOĞAN’A DESTEK

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sarıkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri BEÜ Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası Selçuk Erdoğan’ın ailesine ziyaret gerçekleştirdi.AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sarıkan...

AK GENÇLERDEN SELÇUK ERDOĞAN’A DESTEK
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sarıkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri BEÜ Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası Selçuk Erdoğan’ın ailesine ziyaret gerçekleştirdi.
AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sarıkan ve yönetim kuru üyeleri, bir süredir tedavisi devam eden Selçuk Erdoğan’a destek olmak amacıyla BEÜ Hastanesi’nde ziyaret gerçekleştirdi. Selçuk Erdoğan’a destek olduklarını ifade eden Sarıkan, şöyle dedi:
“Halk arasında kan kanseri olarak bilinen lösemi, kemik iliğindeki hücrelerin kontrolsüz ve aşırı çoğalması ile ortaya çıkan tedavi edilmediği taktirde ölümle sonuçlanan bir hastalıktır. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi hastanesinde yatan lösemi hastası Selçuk kardeşimiz ve ailesine elimizden gelen her türlü desteği vermek bütün imkanlarımızı seferber etmek bizim ve Zonguldak halkının boynunun borcudur. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette kan grubu uyan arkadaşlarımızla kan bağışında bulunduk ve aynı zamanda ailesine moral desteği verdik. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi hastanesinde yatan lösemi hastası Selçuk Erdoğan için her gün 10 ünite A rh (+) kana ihtiyaç vardır. Biz AK Parti ailesi olarak tedavinin her aşamasında Selçuk kardeşimizin ve ailesinin yanında olacağımıza söz veriyoruz. Bugün Gazipaşa Caddesi başta olmak üzere Zonguldak’ın çeşitli yerlerinde halkımızı bilgilendirme adına afiş çalışmaları yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Haydi Zonguldak genç kardeşimizi yalnız bırakmayalım elimizden gelen desteği verelim. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi hastanesinde yatan lösemi hastası Selçuk Erdoğan için günde 10 ünite A rh (+) kan gerekmektedir.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327