AK Parti binası önünde silah sesleri!

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı önünde kimliği belirsiz bir kişi uzun namlulu bir silahla çevreye rastgele ateş açarak kaçtı.

AK Parti binası önünde silah sesleri!

AK Parti binası önünde rast gele açılan kurşunlardan birinin polislerin nöbet tuttuğu kulübenin önünde bulunan duvara, diğerinin ise duvarın önündeki trafik levhası direğine isabet ettiği belirlendi.

Sütlüce İmrahor Caddesi üzerinde bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binası önüne gelen kimliği belirsiz bir kişi uzun namlulu bir silahla sağa sola rastgele ateş açarak kaçtı. Silah sesleri üzerine bina önündeki nöbetçi polisler de silahlı şahsa karşılık verdi.

Kimliği belirlenemeyen kişinin ateş açtığı kurşunlardan birinin polislerin nöbet tuttuğu kulübenin önünde bulunan duvara, diğerinin ise duvarın önündeki trafik levhası direğine isabet ettiği belirlendi. Zanlı, olay yerinden kaçarken, olay yerine çok sayıda polis sevkedilerek çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı.

Daha sonra gelen olay yeri inceleme ekipleri cadde ve kaldırımdaki boş kovanları inceleyerek delil topladı.
Ekiplerin bölgedeki çalışmaları uzun süre devam ederken çift yönlü trafiğe kapatılan İmrahor Caddesi yeniden trafiğe açıldı. İl Başkanlığı Binası önündeki geniş güvenlik önlemleri devam ediyor.
Polis, otomobille kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 08:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327