Ak Parti Edirne Eski İl Başkanı Kahve: "edirne’ye Yakışmıyor”

AK Parti Edirne Eski İl Başkanı Müjdat Kahve, Selimiye Camii yanında Belediyenin yapmış olduğu tuvalet inşaatının bir an önce yapılması gerektiğini belirterek, metruk bir görünümün, Edirne ve Edirneliye yakışmadığını söyledi.Uzun...

Ak Parti Edirne Eski İl Başkanı Kahve:
AK Parti Edirne Eski İl Başkanı Müjdat Kahve, Selimiye Camii yanında Belediyenin yapmış olduğu tuvalet inşaatının bir an önce yapılması gerektiğini belirterek, metruk bir görünümün, Edirne ve Edirneliye yakışmadığını söyledi.
Uzun süreden beri Selimiye Camii ve çevresinde Edirne’ye gelen ziyaretçilerin ihtiyacını karşılamak üzere bir işlev görecek olmasından memnun olduklarını dile getiren Kahve, "Hakikatten bu inşaata başlanırken sevindik. Bir an önce açılmasını beklerken, 6 ayı geçen bir süreden beri yarı inşaat halinde ne olduğunu da hiç kimsenin bilmediği, cevap veremediği metruk bir bina şeklinde kaldı. Selimiye Camii gibi muhteşem bir eserin hemen yanı başında bu manzara Edirne’ye ve Edirnelilere yakışmıyor. Yetkilere, ilgililere sesleniyorum, lütfen burayı bir an evvel toparlayın, olmuyorsa sebebini izah ederek burayı düzenleyelim. Oluyorsa da bir an evvel bitirelim. Böyle bir binanın yapımının mali sorunu olmaması lazım Edirne’de gerekirse biz hayırseverler olarak el atalım. Bu binayı bitirelim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327