Ak Parti Eski İl Başkanı Fırat Gölbaşı İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Adıyaman Eski İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Gölbaşı ilçesinde ziyaretlerde bulundu.AK Parti Adıyaman Eski İl Başkanı İbrahim Fırat, ilk ziyaretini AK Parti ilçe teşkilatında gerçekleştirdi. Ziyarette partililerle sohbet eden...

Ak Parti Eski İl Başkanı Fırat Gölbaşı İlçesini Ziyaret Etti
AK Parti Adıyaman Eski İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Gölbaşı ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Adıyaman Eski İl Başkanı İbrahim Fırat, ilk ziyaretini AK Parti ilçe teşkilatında gerçekleştirdi. Ziyarette partililerle sohbet eden Fırat, daha sonra sırasıyla Gölbaşı Kaymakamı Ali Edip Budan, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Türkay Gazetesi sahibi Mehmet Gül‘ü ziyaret etti. Fırat yaptığı açıklamada, “Biz Gölbaşı ilçesinin emrindeyiz, ilçemizin en ufak bir sorununda dahi hizmet noktasında halkımızın her zaman yanındayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. İnşallah AK Parti’de İl Başkanı olarak sürdürdüğüm hizmetleri, milletvekili olarak da sürdürmeyi Yüce Allah’ım nasip eder” dedi.
Ziyarette Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Yancar, AK Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Elif Kökyer, İl Meclis Üyesi Emrullah Kara, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer hazır bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327