Ak Parti Heyetinden Genel Merkez Ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte partili yöneticiler AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Büyükşehir...

Ak Parti Heyetinden Genel Merkez Ziyareti
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte partili yöneticiler AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır ve İl Başkanı Tüfenkçi beraberindeki partili heyet ile birlikte, Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın AK Parti Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmesi ve diğer yeni genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın eşlik ettiği Malatya Heyeti daha sonra AK Parti Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Abdülhamit Gül, AK Parti Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aktay, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Beşir Atalay, AK Parti Arge Başkanı Ekrem Erdem, AK Parti Mali İşler Başkanı Nurettin Nebati, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit’i ziyaret etti ve yeni dönem görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretlerde Malatya’daki çalışmalarda anlatıldı ve genel merkezden istenen talepler de iletildi. Ziyaretlerde Malatya kayısısı hediye edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327