Ak Parti Heyetinden Özbaşi Köyüne Ziyaret

Bartın İl Genel Meclisi üyeleri ve AK Parti İl Teşkilatı tarafından Bartın’ın Özbaşı köyüne bir ziyaret gerçekleştirildi.Ziyarette Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’a, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Merkez İlçe...

Ak Parti Heyetinden Özbaşi Köyüne Ziyaret
Bartın İl Genel Meclisi üyeleri ve AK Parti İl Teşkilatı tarafından Bartın’ın Özbaşı köyüne bir ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyarette Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’a, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüp Ustaoğlu, İl Başkan Yardımcısı Sahin Hepgümüş, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Ziya Aldatmaz eşlik etti. AK Parti heyeti Özbaşı köyünü ziyaret ederek, köy halkı ile sohbet etme fırsatı buldu. Ziyarette Özbaşı köyü için yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında bilgi verildi. Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretimizde Özbaşı köyümüze yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerimizi anlatıyoruz. Öncelikle bizleri büyük bir misafirperverlikle köylerinde ağırlayan başta muhtarımız olmak üzere tüm köy halkına gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkür ediyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327