Ak Parti İl Başkanı Keskin Ve Yönetiminden Başkan Keleş’e Ziyaret

AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevini devralan Hikmet Keskin ve Yönetim Kurulu üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret etti. Ziyarette, Düzce Belediyesi’nin ve AK Parti İl Teşkilatının uyum içerisinde çalışacağının...

Ak Parti İl Başkanı Keskin Ve Yönetiminden Başkan Keleş’e Ziyaret
AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevini devralan Hikmet Keskin ve Yönetim Kurulu üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret etti. Ziyarette, Düzce Belediyesi’nin ve AK Parti İl Teşkilatının uyum içerisinde çalışacağının altı çizildi.
Yeniden şekillenen AK Parti İl Yönetimi, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve Yönetim Kurulu üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e çiçek takdim etti. Yeni yönetimde birden fazla Düzce Belediyesi Meclis üyesinin yer aldığını ifade eden Başkan Keleş, yeni dönemde Düzce Belediyesi’nin ve teşkilatın uyum içerisinde çalışacağını belirtti.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetimini tebrik eden Başkan Keleş, "Allah, her birinize uzun ömürlü siyaset yapmayı nasip etsin" dedi.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise Başkan Keleş’e misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederek, "Teşkilat olarak Düzce Belediyesi’nin ihtiyaç duyduğu her noktada yanında olacağız" sözlerini kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327