Ak Parti İl Başkanı Toprak, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak’ın kahvaltı programına AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı.AK Parti Kilis İl Başkanı...

Ak Parti İl Başkanı Toprak, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak’ın kahvaltı programına AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı.
AK Parti Kilis İl Başkanı Toprak, yaptığı konuşmada, il başkanlığına 21 Aralık 2014 tarihinde seçildiğini ifade ederek, “Yaklaşık 40 gündür tebrikleri kabul ediyoruz. Bu süre zarfında çeşitli parti toplantılarına katıldım. Bundan sonra daha fazla basın mensuplarıyla bir araya geleceğiz. Düğün, taziye gibi bir çok programa katıldığımız için bir yoğunluk var. İnşallah bundan sonra sürekli bir araya geleceğiz. İl binamızı değiştiriyoruz. Bin metre karelik bir yer tutuk. Buranın dizaynı yapılıyor. Mevcut il binamız yetersiz olduğu için sıkıntı yaşıyorduk. İnşallah yeni yerimizin faalliye geçmesiyle birlikte çeşitli toplantılar ve etkinlikler gerçekleştirebileceğiz. Partimizde bir sistem kuruyoruz. Arkadaşlar arasında görev dağılımı yaptık. Bütün il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın belirli görevleri var. Hepsi kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapmak için çalışıyor. İl Başkanı olarak ben tek başıma bir şey yapamam, ama hep birlikte olursak çok şey başarırız. Ben ekip ile hareket etmeyi çalışmayı seven biriyim. Bu nedenle kurduğumuz ekip ile inşallah genel seçimlerden büyük oy farklı ile her zamanki gibi Kilis’te birinci parti olacağız" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327