Ak Parti Keşan Kadın Kollarında Görev Değişimi

Edirne’nin Keşan ilçesinde AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Esra Aksal’ın atandığı bildirildi.Ak Parti Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Şengül Gündoğdu ve yönetimi görevden alınarak yerine AK Parti Kadın Kolları...

Ak Parti Keşan Kadın Kollarında Görev Değişimi
Edirne’nin Keşan ilçesinde AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Esra Aksal’ın atandığı bildirildi.
Ak Parti Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Şengül Gündoğdu ve yönetimi görevden alınarak yerine AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından Esra Aksal’ın başkan olarak atandığı ve yönetim kurma yetkisinin verildiği öğrenildi.
Geçtiğimiz gün AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen bir toplantıya katılmak üzere Ankara’ya giden AK Parti Keşan İlçe Başkanı Mustafa Mercan, atama yazısını AK Parti Genel Merkezi’nden aldı. Esra Aksal’a başarılar dileyen Mercan, Aksal’ın görevini başarıyla yerine getireceğine inandığını söyledi.
"ZOR BİR GÖREV ALDIĞIMI BİLİYORUM"
Kendisini göreve getiren herkese teşekkür ettiğini belirten Esra Aksal, "Bu göreve beni uygun görmüşler. Çok teşekkür ediyorum. Zaten biz görevde olsak da olmasak da AK Parti’nin başarısı için gönüllü olarak çalışıyoruz. Çalışmamıza da devam edeceğiz. Aldığımız bu görevi layığıyla yerine getirip, AK Parti’yi daha da ileriye taşımak için mücadele edeceğiz. Zor bir süreçte görev aldığımın farkındayım. Genel Merkezimizin gösterdiği adayla birlikte Milletvekilliği seçimlerinde elimizden geldiğince çalışacağız. Keşan için ne gerekiyorsa, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Çok zor ve sorumluluğu olan bir görev aldığımızı düşünüyorum" dedi.
Aksal, çocuklardan ve kadınlardan başlamak üzere görevlerini en güzel şekilde yapmaya çalışacaklarını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327