AK Parti Kongresinde Erdoğan şiiri

AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresi Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleştiriliyor. Kongredekiler şiir sürprizi ile karşılaştı. Salondakilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seslendirdiği 'Canım İstanbul' şiiri dinletildi.

AK Parti Kongresinde Erdoğan şiiri

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı kongre için spor salonu baştan aşağı düzenlendi. Başbakan Davutoğlu ve eşinin katılımcıları selamlayacağı yürüyüş platformu oluşturuldu. Salonun ortasına da Delegeler için oturma yeri yapıldı. Kadın ve erkeklerin karışık oturduğu tribünlerde de Ahmet Davutoğlu fotoğraflı " Bir Olduk, Birlik Olduk Birlikte Türkiye Olduk, Dava Adamlığıyla Bilgeliği Buluşturan Lider, İstanbul Anlayana Hocadır " yazılı pankartlar yer aldı.

Bir yanda Türk Bayrağı diğer yanda da Ak Parti Bayrağının yer aldığı bölümde, sırasıyla Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun posterleri yer aldı. Tribünleri dolduran Ak Parti taraftarları da zaman zaman ’Recep Tayyip Erdoğan’ diyerek tempo tuttu.

ERDOĞAN'IN SESİNDEN ŞİİR

Bu arada salondakilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sesinden 'Canım İstanbul' şiiri dinletildi.

Şiirin sonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu "Kıymetli Cumhurbaşkanımızın sesiyle bir İstanbul esintisini hep beraber yaşadık" dedi. 


Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2015, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327