Ak Parti Odunpazarı Kadın Kollarında Kongre Heyecanı

AK Parti Odunpazarı Kadın Kolları 3’üncü Olağan Kongresi için hazırlıklar başladı.2015 Genel Seçimleri için çalışmaya başladıklarını belirten AK Parti Odunpazarı Kadın Kolları Başkan Adayı Esma Çakır, Ak Parti kadın kollarının...

Ak Parti Odunpazarı Kadın Kollarında Kongre Heyecanı
AK Parti Odunpazarı Kadın Kolları 3’üncü Olağan Kongresi için hazırlıklar başladı.
2015 Genel Seçimleri için çalışmaya başladıklarını belirten AK Parti Odunpazarı Kadın Kolları Başkan Adayı Esma Çakır, Ak Parti kadın kollarının dünyanın en büyük kadın örgütlerinden biri olduğunu vurguladı. AK Parti’nin önündeki hedefinin, 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak ve 2023 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmak olduğunu belirten Çakır, “Bugün 4 milyonu bulan üye sayısı ile Dünya’nın en büyük siyasi örgütlenmelerinden biri olan AK Parti Kadın Kolları; kadınlarımızın sesinin en gür çıktığı platform olmuştur. Partimizin başarısının arkasındaki en önemli güç, hiç kuşkusuz kadınlarımızdır. Kadın Kolları Teşkilatımız; fedakâr, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti’nin başarısında her daim öncü güç olmuştur. Sergilediğimiz birlik beraberlik, emsal olmaktadır. AK Parti Odunpazarı Kadın kolları olarak yapacağımız 3.olağan kongremizden daha da güçlenerek çıkacağız. Birlik ve beraberlik anlayışımın kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Odunpazarı Kadın Kolları 3.Olağan Kongresi, 22 Ocak Perşembe Saat 17:00’da Öğretmen Evi’nde gerçekleştirileceği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327