Ak Parti Sultanhisar Gençlik Kolları’nda ’şengül’ Dönemi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sultanhisar Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Ercan Şengül gençlik kolları başkanlığına seçildi.Sultanhisar ilçesinde yapılan kongreye, Yenipazar Belediye...

Ak Parti Sultanhisar Gençlik Kolları’nda ’şengül’ Dönemi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sultanhisar Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Ercan Şengül gençlik kolları başkanlığına seçildi.
Sultanhisar ilçesinde yapılan kongreye, Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı, Atça Eski Belediye Başkanı Mustafa Çınar, İsabeyli Eski Belediye Başkanı Bekir Kuvvet Erim, İl Koordinatörü Yüksel Tikbaş, İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Çimen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Semra Malgaç Özdemir, Yenipazar İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Somer, İl Gençlik Kolları Başkanı Sami Üner, çevre ilçelerin gençlik kolları başkanları ve çok sayıda parti gençlik kolları üyesi katıldı.
Tek liste ile gidilen seçim sonrasında Ercan Şengül Sultanhisar ilçe gençlik kolları başkanlığına seçildi. Şengül seçim sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında, "Kongremizde bizleri yalnız bırakmayan tüm parti mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Kongremizin partimiz, ilçemiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327