Ak Parti Van Gençlik Kolları Çöp Toplama Mesaisinde

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Gençlik Kolları, önceki gece ilin değişik mahallerde biriken çöpleri toplayarak temizlik yaptı.AK Parti Gençlik Kolları Van’da yaşanan olaylardan dolayı 2 gün boyunca kentte çöpler toplanmadığından...

Ak Parti Van Gençlik Kolları Çöp Toplama Mesaisinde
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Gençlik Kolları, önceki gece ilin değişik mahallerde biriken çöpleri toplayarak temizlik yaptı.
AK Parti Gençlik Kolları Van’da yaşanan olaylardan dolayı 2 gün boyunca kentte çöpler toplanmadığından bazı mahallelerde biriken çöpleri, tuttukları kamyon ve kepçelerle topladıklarını belirtti. Gençlik Kolları Başkanı Taha Çoban, belediyenin iki gün toplamadıkları çöp hem sağlık açısından hem görüntü açısından hoş olmadığından böyle bir çalışma gereği duyduklarını belirterek, “İki gündür toplanmayan çöpler bizi ve sağlığımızı tehdit ediyor. Büyükşehir ve İpekyolu belediyesi şehir merkezinde toplamadıkları çöpleri biz de toplamak zorunda kaldık. Arkadaşlarımızla böyle bir çalışma başlattık. Çeşitli mahallelerde bu çalışmamızı sürdürüyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327