AK PARTİLİ KADINLAR BAŞKAN ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

AK Parti Yahyalı Kadın Kolları 18 Ocak’ta yaptıkları kongrede seçilen yeni yönetim kurulu Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Başkan Öztürk, "O gün kongerimizde beraberdik. Diğer ilçelere göre çok canlı...

AK PARTİLİ KADINLAR BAŞKAN ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ
AK Parti Yahyalı Kadın Kolları 18 Ocak’ta yaptıkları kongrede seçilen yeni yönetim kurulu Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Başkan Öztürk, "O gün kongerimizde beraberdik. Diğer ilçelere göre çok canlı bir kongre yaşadık. Kayseri’deki dostlarımız da bunu söyledi. Kayseri İl kadın Kolları Başkanı’da Kocasinan Belediyesi’nde berbaber çalıştığımız kardeşimiz’de Yahyalı’daki kongrenin çok diri geçtiğini belirtti. İnşaah bu dirilik 7 Haziran’ da devam eder" dedi.
Başkan Öztürk, belediye olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını, çalışmanın inançlarının bir gereği olduğunu belirterek, yaptıkları çalışmaların ve halk memnuniyetinin, önümüzdeki seçimlerde sandığa yansıyacağına inandığını ifade etti. Başkan Esat Öztürk, "Çalışmak bizden. İnsanlarımız hamiyetperverdir. Yapılan çalışmaları takdir ederler. Yapılan iyiliği hiçbir zaman inkar etmezler" diye konuştu.
AK Parti Yahyalı Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar’da yaptıkları kongrenin çok coşkulu ve güzel geçtiğini, olumlu görüşlerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, "İnşallah bu kongre bizim için, yönetimimiz için, Yahyalımız için ,vatanımız ve milletimiz için hayırlı olur. Bu dava da varım diyebilmek, bir adım atmak, bişeyler yapmak çok güzel bir duyguymuş. En azından evde oturduğunuz zaman bir huzurla bu vatan, millet için bende çalıştım diyebilmek. Çocuklarımızın geleceği için ufacık bişey yapmak, insan için çok güzel bir duyguymuş. Bunu tadıyoruz, daha da tadacaz inşaallah. Biz ilk ziyaretimizi size yapalım istedik. Sizin tavsiyeleriniz, izleyeceğimiz yol hakkındaki söyleyecekleriniz bizim için çok önemli. Sizden destek ve tavsiye istiyoruz" diye konuştu.
’Ekip ruhu olduğu sürece yapılmayacak, aşılmayacak hiçbirşey yok’ diyen Öztürk, "Yahyalı’mızın altyapısı var. Hepimiz bu kültürde yetişmiş, bu mana da aile terbiyesini almış insanlarız. Bana zaman zaman Yahyalı’ya gitmişin ama iyi konsantre olmuşun, iyi de ilçecilik yapıyorsun diyorlar. Ben ilçecilik yapmayada devam edeceğim. Bizim güzelliğimiz de, özelliğimiz de, kadınımız da, erkeğimiz de farklı. Ekip ruhu olduğu sürece bu seçimlerde daha güzel bir yere geleceğiz. Tek taşla duvar olmaz demiş atalarımız. Sadece erkeklerin çalışmasıyla olmuyor. Bayanların ve gençlerin de buna omuz vermesi lazım. Allah nasip ederse, biz bu ruhu yakaladık. Belki merkez ilçelere ve diğer ilçelere de örnek olacağız. Bundan hiç bir tereddütüm yok" ifadelerini kullandı.
AK Parti Yahyalı Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar, Kadın Kolları adına Başkan Öztürk’e hediye takdim etti. Başkan Esat öztürk ise ’Biz Evleniyor muyuz Yoksa Eğleniyor muyuz’ adlı kitabı AK Parti Yahyalı Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyelerine hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327