AK PARTİ’Lİ ÜNAL, STK’LARLA BULUŞTU

AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, sivil toplum kuruluşlarına bir kahvaltı verdi.Anemon Otel’de gerçekleştirilen kahvaltıya Milletvekili Fatih han Ünal’ın yanı sıra, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye...

AK PARTİ’Lİ ÜNAL, STK’LARLA BULUŞTU
AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, sivil toplum kuruluşlarına bir kahvaltı verdi.
Anemon Otel’de gerçekleştirilen kahvaltıya Milletvekili Fatih han Ünal’ın yanı sıra, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Evli, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, AK Parti Ordu İl Başkan adayı Av. Uğur Çelenk, eski AK Parti İl Başkanı Oktay Çanak, eski Milletvekili Ayhan Yılmaz, Ordu Tabipler Odası Başkanı Dr. Özgür Enginyurt, Ordu Kent Konseyi Başkanı Av. Atilla Tatar, Ordu Ziraat Odaları Koordinatörü Arslan Soydan, Ordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ufuk Ünal, Eğitim Bir-Sen Ordu Şubesi Başkanı İsmail Çelenk, Bem Bir-Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar ve muhtar katıldı.
AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, kahvaltıda yaptığı konuşmada, birlik beraberliğin önemine vurgu yaptı. Konuşmasında Ordu’nun son yıllarda büyük yatırımlardan pay aldığını, özellikle havaalanı ve üniversitenin şehrin ekonomik ve sosyal yönden kalkınması ve gelişmesine katkıda bulunacağını dile getiren Ünal, “Ordu’nun bu önemli yatırımlar pay alması yolunda STK’ların da önemli rolü ve itici gücü vardır. Her zaman birlik beraberlik içinde olduğumuzda bu yatırımlardan her zaman pay almamız söz konusu olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327