Ak Partili Yurttaş’tan Kırkağaç’a Ziyaret

Ak Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kırkağaç’a gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.İlk olarak parti binasına gelen Yurttaş’ı burada, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer...

Ak Partili Yurttaş’tan Kırkağaç’a Ziyaret
Ak Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kırkağaç’a gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak parti binasına gelen Yurttaş’ı burada, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Ak Parti Kırkağaç Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak ile çok sayıda partili karşıladı.
Yurttaş ve beraberindekiler daha sonra sırasıyla Kırkağaç Devlet hastanesi, Eğitim Bir Sen ilçe binasını ve İmam Hatip Orta Okulu binasını ziyaret etti.
Yurttaş “Bugün Kırkağaç’ı ziyaret ediyoruz. Önce ilçe teşkilatımızla istişarelerde bulunup, Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen’i ziyaret edip onların taleplerini dinleyeceğiz. Devlet Hastanemizi ziyaret edip, yeni yapılan bölümü inceleyeceğiz. Doktorlarımızın taleplerini dinleyeceğiz. Son olarak da yeni yapılan İmam Hatip Orta Okulunu gezeceğiz. Bu vesileyle hem Belediye Başkanımızın hem de ilçe teşkilatımızın taleplerini öğreneceğiz. Bayramda gelememiştik, iki ilçemize gidememiştik. Bu nedenle Kırkağaç ve Soma’ya da gelmiş olacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327