AK Partililer vefa yemeğinde buluştu

Bursa'daki AK Partililer vefa yemeğinde bir araya geldi.

AK Partililer vefa yemeğinde buluştu
AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Merinos Kongre ve Kültür Merkezi Göl Park Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen vefa yemeğine Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediyesi Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediyesi Başkanı İsmail Hakkı Edebali, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

2009 yılından bu yana AK Parti Osmangazi Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve 30 Mart seçimlerinde Osmangazi Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Ali Sait Adiloğlu, 6 yıl Osmangazi Gençlik Kolları Başkanlığı görevini gururla yerine getirdiğini ve başkanlık koltuğunu yeni yol arkadaşlarına bırakacağını söyledi.

Başkan Adiloğlu ''Bugüne kadar, tüm zorluklara rağmen, sağduyu ve kararlılıkla, AK Parti ilkelerinden kopmadan, Başbakanımızın bize yüklediği sorumluluğun farkında olarak gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli yol arkadaşlarımı kutluyorum. Eminim ki yeni seçilen gençlik kolları yönetimi, başta Bursa ve Osmangazi'de istenilen başarıyı yakalayacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bizlere emaneti olan bu davada gereken gayreti göstermeye devam edeceğiz. Yeni yönetimdeki arkadaşlarımın bu görevi başarıyla yerine getireceğine inancımız tamdır. Tüm yönetici arkadaşlarım başta olmak üzere partimizin ve bizlerin yolu açık olsun" diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Bursa Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası mini bir konser verdi.  


Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327