Akdeniz Belediyesi’nin Asfalt Çalişmalari

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çeşitli mahallelerdeki asfalt kaplama ve yama çalışmalarına devam ediyor.Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, programa aldığı mahallelerdeki asfalt kaplama ve yama çalışmalarını sürdürüyor....

Akdeniz Belediyesi’nin Asfalt Çalişmalari
Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çeşitli mahallelerdeki asfalt kaplama ve yama çalışmalarına devam ediyor.
Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, programa aldığı mahallelerdeki asfalt kaplama ve yama çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, geçtiğimiz haftalarda Çilek Mahallesi’nde yama ve kaplama işlemlerini tamamladı. Bu hafta başında Mithatpaşa Mahallesi’ne geçen ekipler, 2 gün süren sağanak yağışlar sırasında çalışmalarına ara verdi. Yağışların bitmesinin ardından yama ve kaplama programına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü, Akdeniz Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan sokaklara asfalt dökmeye yeniden başladı.
Mahallelerin gereksinimlerine göre programlarını belirlediklerini ifade eden Akdeniz Belediyesi Fen İşlerinden Sorumlu Eş Başkan Yardımcısı Hakim Baykara, merkez mahalle-kenar mahalle ayrımı yapmaksızın ilçenin her bölgesine eşit şekilde hizmet götürdüklerini söyledi. Akdeniz sakinleri ile esnafın taleplerini de dikkate aldıklarını ifade eden Baykara, “Akdeniz Belediyesi, geniş hinterlandı olan ve sürekli yeni imar yolları açılması gereken bir konumdadır. Bu nedenle Fen İşleri Müdürlüğümüz olanakları çerçevesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Planlamamızı yaparken gelen talepleri de değerlendiriyoruz. Mahallelerimizin ihtiyacının aciliyet durumunu da dikkate alarak, belirlenen program çerçevesinde bütün mahallelerimizin bu yöndeki eksiklerini gidermeye çalışıyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327